aprill 19, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Ragnar Klavani esimene mäng Serie A-s lõppes viigiga

Ragnar Klavan tegi eile õhtul oma Serie A debüüdi kui kodus kohtuti Sassuologa. Mäng lõppes 2-2 viigiga.

Cagliari asus mängu juba 10 minutil juhtima kui võõrustajad viis ette Leonardo Pavoletti. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud.

53. minutil õnnestus külalistel viigistada kui nende ründaja Vomenico Berardi sööstis Klavani ja teise keskkaitsja vahelt läbi ning vormistas seisuks 1-1.

71. minutil lõi järjekordse peaga värava Pavoletti. 90+2 minutil jäid külalised veel kümnekesi, kuid kahjuks ei õnnestunud Klavanil ja tema uuel meeskonnal hooaja esimest kodumängu siiski võiduks vormistada.

90+7 minutil kaitses Cagliari keskkaitsja vastaste pealelöögi käega, mille järgselt kohtunik VARi abiga külaistele penalti määras. Penaltit lööma läinud Kevin-Prince Boateng ei eksinud ning 2-2 oli tõsiasi.

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.

»Vaata Serie A ajakava, tabeliseisu ning uudiseid siit!