november 27, 2021

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Kergejõustiku EM 2018

Kergejõustiku EM 2018 leiab aset Berliinis 7. kuni 12. augustini. Võistlus toimub kuulsal Berliini Olümpiastaadionil, kus on minevikus palju suuri sündmusi korraldatud. Kergejõustiku Euroopa Meistrivõistlustele saab pileteid soetada siit.

Kergejõustiku EM 2018 Ajakava

06.08.2018 – Esmaspäev

17:05 Vasaraheide, mehed, kvalifikatsioon, A grupp
17:30 100m jooks, mehed, esimesed stardid
17:35 Kaugushüpe, mehed, kvalifikatsioon
18:05 400m tõkked, mehed, esimesed stardid
18:30 Vasaraheide, mehed, kvalifikatsioon, B grupp
18:45 100m jooks, naised, esimesed stardid
18:35 Kuulitõuge, mehed, kvalifikatsioon, A grupp
19:55 Kuulitõuge, mehed, kvalifikatsioon, B grupp

07.08.2018 – Teisipäev

09:35 50 km käimine, mehed
09:35 50 km käimine, naised
10:30 100m jooks, kümnevõistlus
10:40 Kettaheide, mehed, kvalifikatsioon, A grupp
11:00 400m tõkked, mehed, esimesed stardid
11:10 Kuulitõuge, naised, kvalifikatsioon
11:30 kaugushüpe, kümnevõistlus
11:35 400m tõkked, mehed, esimesed stardid
12:05 800m jooks naised, esimene ring
12:10 Kettaheide, mehed, kvalifikatsioon, B grupp
12:40 3000m takistusjooks, mehed, esimene ring
12:50 Kuulitõuge, kümnevõistlus
19:30 Kõrgushüpe, kümnevõistlus
19:45 Vasaraheite finaal, mehed
20:05 100m jooks, naised, poolfinaal
20:05 Teivashüpe, naised, kvalifikatsioon
20:30 100m jooks, mehed, poolfinaal
20:55 400m tõkkejooks, mehed, poolfinaal
21:20 10000m jooks, mehed, finaal
21:33 Kuulitõuge, mehed, finaal
22:00 400m jooks, kümnevõistlus
22:30 100m jooks, naised, finaal
22:50 100m jooks, mehed, finaal

08.08.2018 – Kolmapäev

10:35 110m tõkkejooks, kümnevõistlus
11:10 100m tõkked, naised, Kvalifikatasioon
11:20 Kettaheide, kümnevõistlus, A grupp
11:50 200m jooks, mehed, esimene ring
12:05 Kolmikhüpe, naised, kvalifikatsioon
12:30 400m jooks, naised, esimene ring
12:40 Kettaheide, kümnevõistlus, B grupp
13:00 Teivashüpe, kümnevõistlus, A grupp
13:05 1500m jooks, mehed, esimene ring
14:00 Odavise, mehed, kvalifikatsioon, A grupp
14:15 Teivashüpe, kümnevõistlus, B grupp
15:25 Odavise, mehed, kvalifikatsioon, B grupp
18:50 Odavise, kümnevõistlus, A grupp
19:25 Kõrgushüpe, naised, kvalifikatsioon
20:00 Odavise, kümnevõistlus, B grupp
20:10 400m tõkkejooks, naised, poolfinaal
20:35 400m tõkkejooks, mehed, poolfinaal
20:45 Kaugushüpe, mehed, finaal
21:00 800m jooks, naised, poolfinaal
21:15 Kuulitõuge, naised, finaal
21:20 200m jooks, mehed, poolfinaal
21:25 Kettaheide, mehed, finaal
21:45 10000m jooks, naised, finaal
22:35 1500m jooks, kümnevõistlus

09.08.2018 – Neljapäev

10:30 Kettaheide, naised, kvalifikatsioon, A grupp
11:00 100m tõkked, seitsmevõistlus
11:30 Kaugushüpe, naised, kvalifikatsioon
11:50 Kõrgushüpe, naised, seitsmevõistlus
11:55 110m tõkkejooks, mehed, esimene ring
12:00 Kettaheide, naised, kvalifikatsioon, B grupp
12:30 800m jooks, mehed, esimene ring
13:30 Odavise, naised, kvalifikatsioon, A grupp
15:00 Odavise, naised, kvalifikatsioon, B grupp
20:15 Teivashüpe, naised, finaal
20:20 Kuulitõuge, seitsmevõistlus
20:25 100m tõkkejooks, naised, poolfinaal
20:45 Kõrgushüpe, mehed, kvalifikatsioon
20:50 400m tõkkejooks, naised, poolfinaal
21:15 400m tõkkejooks, mehed, finaal
21:22 Odavise, mehed, finaal
21:30 200m jooks, seitsmevõistlus
22:00 200m jooks, mehed, finaal
22:20 3000m takistusjooks, mehed, finaal
22:50 100m tõkkejooks, naised, finaal

10.08.2018 – Reede

11:00 Vasaraheide, naised, kvalifikatsioon, A grupp
11:50 Kaugushüpe, seitsmevõistlus
12:15 Teivashüpe, mehed, kvalifikatsioon
12:25 200m jooks, naised, esimene ring
12:30 Vasaraheide, naised, kvalifikatsioon, B grupp
13:00 1500m jooks, naised, esimene ring
13:25 3000m takistusjooks, naised, esimene ring
13:40 Kolmikhüpe, mehed, kvalifikatsioon
13:50 Odavise, seitsmevõistlus, A grupp
14:05 4x400m teatejooks, mehed, eismene ring
14:40 4x400m teatejooks, naised, eismene ring
15:05 Odavise, seitsmevõistlus, B grupp
20:10 110m tõkkejooks, mehed, poolfinaal
20:20 Kõrgushüpe, naised, finaal
20:35 800m jooks, mehed, finaal
20:55 200m jooks, naised, poolfinaal
21:10 Kolmikhüpe, naised, finaal
21:20 800m jooks, seitsmevõistlus
21:25 Odavise, naised, finaal
21:50 400m tõkkejooks, naised, finaal
22:05 400m tõkkejooks, mehed, finaal
22:20 800m jooks, naised, finaal
22:35 110m tõkkejooks, mehed, finaal
22:50 1500m jooks, mehed, finaal

11.08.2018 – Laupäev

10:05 20km käimine, naised, finaal
11:55 20km käimine, mehed, finaal
21:00 Kõrgushüpe, mehed finaal
21:05 Kaugushüpe, naised, finaal
21:20 400m jooks, naised, finaal
21:25 Kettaheide, naised, finaal
21:35 800m jooks, mehed, finaal
21:50 200m jooks, naised, finaal
22:00 5000m jooks, mehed, finaal
22:30 4 x 400m teatejooks, mehed, finaal
22:50 4 x 400m teatejooks, naised, finaal

12.08.2018 . Pühapäev

10:05 Maraton, naised, finaal
11:00 Maraton, mehed, finaal
12:10 Teivashüpe, mehed, finaal
20:30 Vasaraheide, naised, finaal
20:30 4 x 100m teatejooks, naised, esimene ring
20:50 4 x 100m teatejooks, mehed, esimene ring
21:05 Kolmikhüpe, mehed, finaal
21:15 3000m taktistusjooks, naised, finaal
21:35 1500m jooks, naised, finaal
21:55 5000m jooks, naised, finaal
22:20 4 x 100m teatejooks, naised, finaal
22:35 4 x 100m teatejooks, mehed, finaal

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Copyright © All rights reserved. Liiga.io 2021 | Newsphere by AF themes.