märts 19, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Man City 1-2 Liverpool: Salah alustas uut hooaega väravaga

Liverpooli tuli kaotusseisust välja ning nende teine mäng Ameerikas lõppes 2-1 võiduga Manchester City üle.

Erinevalt Pep Guardiola meeskonnast, peegelgas Jürgen Klopp`i algkooseis palju enam satsi, kes suure tõenäosusega 2018/2019 hooajal tegusid tegema hakkavad. Man City jooksis väljakule üpriski rohelise nimekirjaga.

Sellegipoolest ei kandunud see fakt üle mängu domineerimisse. City alustas kohtumist teravamalt, hoidis rohkem palli ning lõi ka enam olukordi. Punastel oli, halvas seisundis väljakul, raske enda mängu leida.

Poolajale mindi siiski seisult 0-0 ning pärast puhkepausi tegi Klopp 6 vahetust, mille käigus tuli mängu ka Ragnar Klavan. Lisaks toodi sisse veel: Sadio Mane, Caoimhin Kelleher, Ben Woodburn ja Dominic Solanke.

57. minutil läks City mängu juhtima kui üllatuslikult kombel MM-ile sõtnud Saksamaa koondisest välja jäänud, Leroy Sane, tegi seisuks 1-0. Ilusa läbisöödu saanuna alistas ta võidujooksus Virgil van Dijk`i ning 1-0 oli tõsiasi.

Rahva pani enim rõkkama Mo Salah`i sissetulek 60. minutil ning New Jersey staadionile kohale tulnud inimesed ei pidanud ka pettuma – mehel kulus kõigest 70 sekundit, et teha seisuks 1-1. Egiptuse superstaar tundus olevat suurepärases vormis, mis on kindlasti tormihoiatuseks kõikidele teistele Premier League`i meeskondadele.

Väravat vaata siit:

Salah`i väravaga polnud Liverpool veel oma lõpliku sõna öelnud. Lisaminutitel õnnestus, samuti vahetusest sisse tulnud, Sadio Manel teha penaltipuktist seisuks 2-1. Pentalti teenis Dominic Solanke.

Liverpooli järgmiseks vastaseks International Champions Cup`il on liigarivaal Manchester United.

Teistes ICC kohtumistes alistas Juventud 2-0 Müncheni Bayerni, Tottenham Hotspur 4-1 Roma ning Borussia Dortmund pidi, pärast 2-2 lõppenud normaalaega, penaltitega alla vanduma Benficale.

Allikas: thisisanfield.com

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.