märts 28, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Man United ja AC Milan tegid uskumatu mängu: 26 löödud penaltit!

Manchester United ja AC Milan kohtusid täna hommikul International Champions Cup raames Ameerikas. Mängu normaalaeg lõppes 1-1 viigiga, kuid Mourinho juhitud meeskond oli penaltiseerias tugevam.

Manu läks kohtumist juhtima juba 12. minutil kui skooris Alexis Sanchez. Tšiili ründeboss, kellel oleks USA turnee peaaegu viisaprobleemide tõttu ära jäänud, oli kogu kohtumise punaste kuradite ohtlikeimaks meheks, lüües olukordi nii vasakult kui paremalt.

3 minutit hiljem viigistas seisu Suso ning tulenevalt sellest, et rohkem väravaid mängus ei löödudki, oli käes aeg särada puurivahtidel. Joel Pereira, kes seisis Manu väravas, tõrjus kokku 3 üheteistkümne meetri karistuslööki, kuid ka tema enda löök peatatai Pepe Reina poolt. Ka Reina hiilgas ilusate tõrjetega.

Kokku löödi 27 penaltit enne kui Franck Kessie lõi enda oma üle lati ning Manu lõpuks penaltitega 9-8 võidu kätte sai.

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.