märts 19, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Neymar alustas liigahooaega väravaga. PSG võttis kindla 3-0 võidu.

Neymar lõi eilses Ligue 1 kohtumises Caen`i vastu avavärava ning juhtis meeskonna kindlale 3-0 võidule.

Brasiillasest superstaaril kulus väravatearve avamiseks kõigeks 10 minutit. Adrien Rabiot tegi 35. minutil seisuks 2-0 ning viimasel minutil lõi oma Ligue 1 debüütvärava PSG eest Timothy Weath. Noor ameeriklane lõi värava ka eelmisel nädalal kui ta skooris esimest korda PSG esindusmeeskonna eest Prantsusmaa Superkarika kohtumises.

PSG mängis ilma ühegi suvisel MM-il osa võtnud Prantsusmaa koondislaseta. Märkimisväärseimaks puudujaks oli Kylian Mbappe. Tegemist oli peatreeneri Thomas Tuchel`i esimese liigamänguga valitsevate meistrite ridades.

Liigadebüüdi tegi ka 40-aastane Gianluigi Buffon, kes tegi ka kohtumise käigus ühe supertõrje, kuid üldiselt kujunes mäng tema jaoks üpriski sündmustevaeseks.

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.