märts 29, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Ragnar Klavani uus koduklubi Cagliari kaotas hooaja esimese liigamängu

Ragnar Klavani uus koduklubi Cagliari kaotas hooaja esimese liigamängu kui võõrsil jäeti 2-0 alla eelmisel hooajal tase madalamal mänginud Empolile.

Empoli läks mängu juhtima juba 13. minutil kui värava lõi Rade Krunic. Teine tabamus sepistati 51. minutil kui Francesco Caputo.

Kuigi mäng kaotati oli Cagliari pigem domineerivamaks pooleks. Pealelööke tehti 14 vastaste 9 vastu ning ka palli vallati vastasest enam. Suurimaks kaotuse põhjuseks oli halb realiseerimine ning rohked kaitsevead. Vastased sellevastu lõid pidevalt läbi individuaalse meisterlikkuse väravaolukordi, millest jõudsid kahel korral ka sihile.

Klavan mänguks Cagliari koosseisu nimetatud ei olnud. Järgmiseks kohtumiseks peaks eestlane Cagliari peatreeneri sõnul juba nimekirjas olema.

Cagliari järgmine mäng leiab aset kodustaadionil kus minnakse vastamisi esimeses voorus Milano Interi alistanud Sassuolo. Serie A liiga tabelit, ajakava ning tulemusi näed meie spetsiaalselt lehelt.

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.

»Vaata Serie A ajakava, tabeliseisu ning uudiseid siit!