märts 18, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Barcelona vs. Girona panustamisvihjed

Nagu juba viimastele hooaegadele omane, siis leiame ka hetkel Barcelona Hispaania kõrgliiga tabeli esimeselt kohalt. Girona on samuti tubli hooaja alguse teinud ning kuulub napilt tabeli esimesse poolde. Kaotatud on vaid üks mäng ja see tugevale Real Madridile.

Kõlab uskumatult, kuid Barcelona on kõigest kahe kodumänguga löönud kokku üksteist väravat. Ka viimatine omavaheline kohtumine oli suureskooriline ja lõppes Kataloonia klubi 6:1 võiduga. Selles kohtumises pigem nii palju väravaid ei lööda, sest Barcelona mängis ka Meistrite Liiga kohtumise ning vajab natukene säästlikumat mänguaja jaotust.

Silma jääb, et Barcelonal on eriti tugevad just teised poolajad ja just siis suudetakse oma paremus maksma panna. See võiks tähendada, et teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid kui esimesel.

Arvestades Girona head minekut ja Barcelona tihedat mängude graafikut on ebatõenäoline, et Barcelona suurelt üle sõidab. Pigem võetakse ühe-või kaheväravaline küllaltki kontrollitud võit ära. Girona võimekust suurtematele vastu hakata näitas mäng Real Madridiga, kus esimene poolaeg mängu võõral väljakul domineeriti. Lõpuks sai Reali klubi alles penaltitega mängu tagasi, mis murdsid Girona südikuse.

• Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (1.9 @ Bet365)