facebook
Jälgi meid

Chelsea vs. Manchester United panustamisvihjed

Chelsea vs. Manchester United

Koondiseaken läbi ning nädalavahetusel jätkab ka Premier League. Chelseal on sama palju punkte liiga liidriga, kuid halvem väravatevahe paigutab nad kolmandaks. Külalismeeskonna leiame kaheksandalt tabelirealt.

Manchesteri klubi tegi viimase mängu jooksul tõelise come-backi. Koduväljakul jäädi kiiresti Newcastle vastu 0:2 taha, kuid viimase kahekümne minutiga suudeti kohtumine ikkagi 3:2 ära võtta.

Ühelt poolt võib arvata, et sellise emotsionaalselt hea mängu pealt on Chelsea vastu enesekindel tulla, kuid samas tegemist oli ikkagist Newcastlega ja mängupilt üldiselt oli kõike muud kui lootustandev. Esimene poolaeg oli lausa kohutav.

Chelsea on sel hooajal saavutanud väga hea tasakaalu. Ühelt poolt lüüakse väga palju väravaid, kuid see ei ole nende kaitset unarusse jätnud. Vähem on endale väravaid lasknud lüüa vaid Liverpool ja Manchester City.

Just kaitse eristabki neid kahte meeskonda sel hooajal. Manchester United on löönud kolmteist väravat, mis kaheksa mängu kohta ei ole veel kõige halvem näitaja, kuid neliteist endale lastud väravat on katastroof. Selle näitajaga ollakse Premier League´i nelja viimase meeskonna seas.

Sellise kaitsega minna Chelsea vastu võõrsile mängima on väga raske ülesanne. Nende rünnak koduväljakul valmistab iga meeskonna jaoks raskusi. Viimati suutis keegi Londoni klubi nende väljakul nulli peal hoida jaanuari kuus, kui Bournemouth võttis üllatava 3:0 võidu.

Selle hooaja jõuvahekorrad on sellised, et kodumeeskond peaks siit mängust üsna veenva võidu võtma.

• Chelsea võit (1.70 @ Bet365)
  • Chelsea võit AH-1.50 (2.85 @ Bet365)

Panusta jalgpallile riskivabalt!

Kui sul Coolbeti spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 20€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Selleks:

1) Vajuta allolevat nuppu ja ava konto vähem kui 30 sekundiga

2) Tee 20€ suurune sissemakse koodiga “LIIGA20”

3) Tee pre-live või live panus ükskõik millisele mängule. Kui panus kaotab, saad raha koheselt tagasi.