facebook
Jälgi meid

FC Flora vs. Apoel FC panustamisvihjed

Euroopa Liiga kvalifikatsiooniringi kohtumine. Paari esimene omavaheline kohtumine on juba toimunud, kui Apoel võttis kodus kindla 5:0 võidu valitseva Eesti meistri üle. Esimene poolaeg pidas Flora enam-vähem vastu, kuid teisel poolajal pandi jõuvahekorrad lõplikult paika.

Apoelile on Euroopa Liiga koha nimel mängimine suur pettumus. Veel kuu aega tagasi madistati Leedu klubi Suduvaga Meistrite Liiga koha peale. Kõigile üllatusena langeti sealt kindlalt välja. See tähendab, et hoolimata suurest võidust Flora üle, tahetakse iga mäng nii fännidele kui ka juhtkonnale juhtunut rehabiliteerida.

See tähendab, et jalga gaasipedaalilt ei võeta ning ka täna tahetakse võtta kindel võit. Vaevalt ülekaal saab olema nii suur kui Küprosel, kuid kaheväravaline võit võõrsil meeskonnale tundub väga tõenäoline. Flora võib siit mängust küll ühe ära lüüa, kuid raske on näha, et Apoel alla kolme väravaga lepiks.

Hoolimata sellest, et Küprose klubi koosneb enamasti leegionäridest, siis nende kasuks räägib ka praegune kuumalaine Eestis, mis Flora mängijatele rängemalt mõjub.

• Apoel AH-1.5 (2.02 @ Coolbet)
  • Flora üle 2.5 hoiatuskaardi (2.0 @ Coolbet)

Panusta mängule riskivabalt!

Kui sul OlyBeti spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 25€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Alusta, vajutades allolevale nupule.