märts 18, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Juventus vs. Cagliari panustamisvihjed

On kindel, et laupäeva õhtul kohtuvad omavahel Cristiano Ronaldo ja Ragnar Klavani koduklubid, kuid kahjuks ei ole veel hetkel teada, kas ka Rakul õnnestub platsile joosta. Teatavasti on ta hädas hüppeliigese vigastusega ning juba kaks kohtumist Serie A-s vahele jätnud.

Juventus on mänginud koduliigas staatusele vastavalt ja perfektsest seeriast lahutab ainult kaks kaotatud punkti, kui eelviimases voorus mängiti 1:1 viiki Genoaga. Cagliarit peavad spetsialistid üheks klubiks, kes peaks Serie A-st välja langema, kuid hetkel on meeskond tõestanud vastupidist ning 13 punktiga asutakse tabeli keskel. Ära tasuks märkida head kaitset, mille pealt need punktid teenitud on.

Juventus on koduväljakul olnud üsna resultatiivne ning iga mängu kohta on löödud kaks väravat. Enamik mänge on ära otsustatud teisel poolajal. Arvestades seda, et Cagliari on soliidne kaitsetiim ning Juventuse vastu on eriline motivatsioon pingutada, siis võiksid nad esimese poolaja vastu pidada. Juventus on pooltes mängudes läinud poolajapausile viigilise tulemuse pealt.

Kindel on see, et kodumeeskond hakkab palliga kõvasti rohkem mängima ning pall on enamus ajast just Cagliari väljakupoolel. Selline asjade käik toob kodumeeskonnale väga palju nurgalööke ning neid peaks tulema üle keskmise. Juventus teenis viimases liigamängus ainuüksi 10 nurgalööki.

• Poolaja võidab Cagliari või jääb viiki (2.67 @Bet365)