märts 19, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Schalke vs. Müncheni Bayern panustamisvihjed

Mõlemad meeskonnad pidasid ka enne tänast koduliiga kohtumist nädala sees Meistrite Liiga kohtumise. Schalke mängis Portoga 1:1 viiki ning Bayern alistas Benfica 2:0. Schalke meeskond on saanud ühe päeva rohkem puhata, kuid nende mäng röövis kindlasti rohkem energiat kui tänase vastase.

Müncheni Bayern asetseb oma seisvusele vastavalt täiseduga tabeli esimesel positsioonil. Schalke on aga koduliigat alustanud kohutavalt ning seni on kaotatud kõik kohtumised. Arvatavasti jätkatakse ka peale tänast kohtumist null punktiga. Koduväljakul pole Bayernit suudetud võita kaheksa omavahelist kohtumist järjest.

Peale eelmise hooaja super tulemust ja Bundesliga teist kohta tundub Schalke tõsises augus. Kindel on see, et meeskonnas on kvaliteeti rohkem, kui tulemused näitavad ning peale ühte õnnestumist võiksid nad taas oma eneseusu leida.

Schalke suudab olla kohati rünnakul väga terav ning kõikide meeskondade vastu paar head väravavõimalust luua. Usume, et nad suudavad ka ühe neist ära realiseerida. Sellest aga ei piisa, et kohtumist võita. Vastas on meeskond, kes on erinevalt kodumeeskonnast kõik 90 minutit rünnakul väga terav.

Mõlema meeskonna mängud on üldjuhul üsna väravaterohked ja ka selles mängus võiks neid vähemalt 3-4 oodata. Veelgi kindlam tundub aga, et Bayern suudab võita nii poolaja kui ka kogu kohtumise. Nii on juhtunud hetkel kõikides Bayerni selle hooaja kohtumistes. Bayerni ülemvõim on koduliigas mäekõrgune.

• Bayerni võit ja üle 2.5 värava (2.0 @ Bet365)
  • Bayern võidab poolaja ja kogu kohtumise (1.95 @ Bet365)