facebook
Jälgi meid

Ungari vs. Eesti panustamisvihjed

Rahvuste Liiga kolmanda tugevustasandi mäng. Väga tähtis kohtumine mõlemale koondisele, sest üks neist kukub järgmiseks hooajaks madalamasse divisjoni. Hetkel on trumbid Ungari käes, kes omab kolmepunktilist edu ning koduväljaku eelist. Lillekülas lepiti mäletatavasti 3:3 viiki.

Eesti kaitseliinis valitseb jätkuvalt kaos. Klavan, Mets, Jääger jäävad vigastuse, Baranov kaartide tõttu eemale. Kohad peavad täitma mitmed hädavariandid.

Ungari koondist ei saa kubemevigastuse tõttu aidata talendikas noorründaja Roland Sallai. Lisaks juhendab meeskonda abitreener, sest peatreener kannab kahemängulist juhendamiskeeldu.

Ungari on koduväljakul väga südikas vastane. Viimati tehti 2:1 võiduga selg prügiseks Kreekal. Samuti on mitmed Euroopa tugevaimad koondised lahkunud sealt väga nappide võitudega.

Kindlasti ei näe me nii palju väravaid, kui nädalad tagasi Lillekülas. Mäng tuleb rohkem kinnisem ja ei võeta nii sirgjoonelisi lahendusi.

Tuleb tõdeda, et mängu kindlaks favoriidiks on Ungari ja Eesti võimalused on minimaalsed. Arvatavasti on esimene poolaeg üsna luurav ning üle ühe värava ei näe. Teisel poolajal muudetakse taktikaid, mäng muutub lahtisemaks ning ka tablool muutuvad skoorid tihedamini.

• Ungari võit (1.4 @Coolbet)
  • Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid (2.17 @ Coolbet)

Panusta jalgpallile riskivabalt!

Kui sul Coolbeti spordiennustuskonto puudub, siis selle avamisel, saad tasuta riskivaba panuse 20€ väärtuses. Kaotada pole võimalik! Selleks:

1) Vajuta allolevat nuppu ja ava konto vähem kui 30 sekundiga

2) Tee 20€ suurune sissemakse koodiga “LIIGA20”

3) Tee pre-live või live panus ükskõik millisele mängule. Kui panus kaotab, saad raha koheselt tagasi.