aprill 29, 2024

Liiga.io

Ennustusvihjed, Uudised, Tabelid – Liiga.io – Portaal Eesti Spordisõbrale

Kübaratriki poole püüdlevad tõenäoliselt kõik ründajad, kuid mida arvata kolmekordsest kübaratrikist ning seda kõigest 20 minuti jooksul?

Aasia mängudel Tajikistan vastu sai sellega hakkama Hiina naiste jalgpallikoondise ründaja Wang Shanshan. Naine lõi uskumatuna tunduvad 9 väravat kui lõppkokkuvõttes alistati Tajikistan 16-0.

Mis selle saavutuse veelgi erilisemaks teeb see, et poolajal juhiti kõigest 3-0 ning kui Wang Shansan 56. minutil sisse tuli oli seis alles 6-0. Hiinlannal võttis 8 minutit aega, et oma esimene värav lüüa ning kui ta oli mängust osa võtnud 29 minutit, oli vapper naine vastaste võrku juba 9-l korral sahistanud. Vaata videot mängust siit:

Hiina lõi kokku kohtumise jooksul peale 66-l korral, millest 33 olid väravaraamidesse. Alagrupi võidu otsustab Hiina ning Põhja-Korea kohtumine.

Ära unusta meid ka Facebookis Laikida! Selleks vajuta allolevat nupukest.